Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.06.13 15:02:06

OlaHime
Królowa
Dołączył: 2020.06.12
Liczba postów: 100
FedoraFirefox 76.0

NOWA KONSTYTUCJA

Obywatele!

Król Joachim, ustanawiając mnie nową Królową, jednocześnie uciekł. Zostawił jednak za sobą mnóstwo problemów, waśni, sporów.

W dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Voxlandzka Rada Rewolucyjna w składzie:
-Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
-Helmut von Hurrdurr

Od razu zasiedliśmy do wytężonej pracy, czego efektem jest nowa Konstytucja Królestwa Voxlandu, którą niniejszym ogłaszamy.

Konstytucja ta zrywa z niechlubna przeszłością Voxlandu, upraszcza i reguluje wiele kwestii, jak i wprowadza nowy ład prawny.

Ze względu na fakt nieprzekazania kluczy do Pałacu Królewskiego, zostanie on zburzony, a na jego miejscu, współnymi siłami wybudujemy nowy, ładniejszy.

NIECH ŻYJE WIELKI VOXLAND!


(-) Aleksandra I Długoogoniasta
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

Offline

#2 2020.06.13 21:42:08

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
WindowsFirefox 76.0

Odp: NOWA KONSTYTUCJA

Uciekł?! Uciekł?! KURWA JEDEN DZIEŃ I TO W WEEKEND MNIE NIE BYŁO I UCIEKŁEM NIBY?!


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

#3 2020.06.13 23:19:08

OlaHime
Królowa
Dołączył: 2020.06.12
Liczba postów: 100
FedoraFirefox 76.0

Odp: NOWA KONSTYTUCJA

(wyjaśnione na discordzie)


(-) Aleksandra I Długoogoniasta
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sesjerpg - niceliferpg - test12 - crawtowice - hpam