Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.06.14 22:10:29

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
WindowsFirefox 77.0

Vox Times nr. 6

Abdykacja Króla!
W dniu 12 czerwca 2020 roku swoją abdykację ogłosił Król Joahim von Ribertrop. Na swoją następczynię wyznaczył on Olę Kaarinę Isadorę Helyanve von Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chiojnacką von Hippogriff, która przybrała imię Aleksandry I. Następnie, wraz z początkiem weekendu Król-Senior jak co tydzień zniknął, co niektórzy uznali za ucieczkę (wrażenie to potęgował fakt nienadania żadnych uprawnień nowej władczyni, związane było to z brakiem czasu). Królowa wraz z Wielkim Kanclerzem Helmutem von Hurrdurem uchwalili więc nową, nieobowiązującą aktualnie Konstytucję. Co czeka dalej Voxland? Części z naszych dalszych losów możemy domyślić się po deklaracjach Królowej- koniec Dominium Pruskiego (Helmut, na chuja ty mi te nerwy rozwaliłeś co?!), czy ustalenie zasad dziedziczenia tronu. Cóż, redakcja pod postacią Króla-Seniora już podpadła (czepia się nowej Konstytucji), ale mimo to życzymy Królowej powodzenia w rządach!

Czemu tak mało o Filipie von Sarmie
W dniu wczorajszym Kurier Voxlandzki opublikował artykuł o tym, że należy dynastię von Sarm winić za kryzysy w Voxlandzie. O tyle o ile przy sobie ciężko mi się z tym zgodzić, to już przy Filipie von Sarm- w stu procentach się zgadzam. Ale mnie najbardziej zainteresował ten fragment:

Sam król Joahim odcinał się od niego, przez co dzieje założyciela Voxlandu były dotychczas powszechnie słabo znane

No z jednej strony- prawda. Moja wina, olewam Filipa, więc z mojej winy tak słabo znamy jego dzieje. Z drugiej strony- wina forumoteki, oraz samego Filipa. Czemu? Dla nieznających historii ostatnich dni Pierwszego Królestwa Voxlandu. Zaatakowały nas boty. Jakoś po pewnym czasie zablokowałem z tego powodu możliwość pisania na forum. Boty zaczęły się rejestrować. Włączyłem konieczność akceptacji rejestracji przez admina. Boty dalej się rejestrowały. W końcu forumoteka skasowała forum a na pytanie czemu usunęli, podali brak działania właściciela forum (Filipa). Cóż, na ten temat może coś bym mógł sobie przypomnieć- ale nie na szybko (pamięć jest bardzo zawodna...).


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
probujerzeczy - sadlok - konkurs3x100psc - quantummta - chmba