Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.06.16 17:31:21

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
WindowsFirefox 76.0

Mapy Voxlandu

Ostatnio wybuchła afera o mapy Voxlandu... Podrzucam więc mapy zgodne z ustaleniami poczynionymi w tzw. zmierzłych czasach (czyli I Królestwa Voxlandu).

Voxland_geografia.png
Mapa geograficzna Voximy. Jak widać, mamy tu całkiem sporo nienazwanych terenów. A w kwestii tego: to chyba Wyspa Wielkanocna. Za czasów Baradu dostałem w nim lenno, Wyspę Wielanocną. Pytanie czy zostawiamy ją czy anichilujemy...

mapa_gowna_z_miastami.png
Mapa dawnych prowincji naszej wyspy. Mówię dawnych, bo ich już nie ma.

kontynentafrykaskibantu.png
Ta akurat mapa nie jest moim dziełem, ale jest najlepszą mapą topograficzną Sambanafryki. Jak można zauważyć, mamy nawet całkiem sporo do nazwania...

Tak jak mówiłem, postaram się odnaleźć i na dniach podrzucić mapę z miastami. Tą prawdziwą mapę z miastami.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

#2 2020.06.16 19:39:57

OlaHime
Królowa
Dołączył: 2020.06.12
Liczba postów: 100
FedoraFirefox 76.0

Odp: Mapy Voxlandu

Nie zmienia to faktu, że jest nowa mapa i tej nalezy się trzymać.


(-) Aleksandra I Długoogoniasta
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

Offline

#3 2020.06.16 20:38:51

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: Mapy Voxlandu

Nie należy. Jest ona błędna. Możesz tworzyć nowe miasta, ale nie możesz przesunąć istniejących.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

#4 2020.06.16 21:09:37

OlaHime
Królowa
Dołączył: 2020.06.12
Liczba postów: 100
FedoraFirefox 76.0

Odp: Mapy Voxlandu

Joahim von Ribertrop napisał/a:

Nie należy. Jest ona błędna. Możesz tworzyć nowe miasta, ale nie możesz przesunąć istniejących.

Mogę.


(-) Aleksandra I Długoogoniasta
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

Offline

#5 2020.06.16 21:11:39

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: Mapy Voxlandu

Mogę.

Mogę bo...?


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
transpol - okonomi - uniquets3 - urumka - vicerpg