Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.07.19 16:26:41

OlaHime
Królowa
Dołączył: 2020.06.12
Liczba postów: 100
FedoraFirefox 78.0

W Grocie Królowej Skunksów

[soundtrack: https://www.youtube.com/watch?v=XTXNqfUWT5E ]

Trudno mi jest to pisać, bo nie potrafię uciec od myślenia typu "przecież ja to widzę, dla mnie to oczywiste, czemu inni nie ogarniają?". No ale coś napisać trza.


Jak już wiecie, usynowiłam Helmuta von Hurrdurra. Było to działanie celowe.
Ma to związek z jedną z rzeczy, nad którymi się zastanawiam - wolę to jednak jeszcze zachować dla siebie.


Nie oznacza to natomiast, że uważam działania w/w za zasadne w kontekście polepszenia dobrobytu Voxlandu - to, że jakieś ustawy, które upadły w głosowaniu zostaną forsownie przegłosowane, co jest ruchem prawież dyktatorskim, nie sprawi automatycznie, że wszyscy zaczniemy trzaskać 300 postów dziennie i jeszcze dojdą do nas nowi.


Oczywiście rozumiem pewien stopień patriotyzmu, lecz z drugiej strony moim zdaniem lepszym rozwiązaniem dla ludności Voxlandu jest zamieszkanie gdzies indziej, aniżeli tkwienie w niesprzyjających warunkach. Oczywiście niesprzyjających z Waszej perspektywy, bo, tak jak większość mikronautów, wyznajecie kult Najjaśniejszej Aktywności; muszą być posty, muszą być ankiety, muszą być działania, aby coś miało rację bytu.
Jest to postawa, której kłam zadają choćby Tuolelenkka, czy, ze starszych przykładów - Leblandia. Zepchnięta do roli mema, a jednak z perspektywy choćby Cesarza Marcusa Lebencjusza - jak najbardziej żywa.
To, że świat dookoła nas pędzi nie oznacza, że tu też musi  - mikronacje mają być odskocznią od realiozy!
Jedni uważają, że aktywność i krótkie terminy zapewniają ciągłość władzy; że jak ktoś nie odzywa się przez kilka miesięcy, to należy mu zabrać obywatelstwo - a ja mówię ZMIEŃMY PRAWO I PROCEDUJMY USTAWĘ CHOĆBY I ROK!

Jeżeli jednak zamierzacie dalej się zabijać o ilośc postów i aktów prawnych, to nie zostawicie mi wyjścia i będę musiała wykonać w/w krok.
Od razu mówię, że nie będzie to zamach na wolność Voxlandczyków, inkorporacja gdzieś czy coś [sred])


Tak więc ja czekam na Wasz krok. Macie czas do północy poniedziałek/wtorek.


(-) Aleksandra I Długoogoniasta
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

Offline

#2 2020.07.19 16:40:16

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: W Grocie Królowej Skunksów

What?

Można jaśniej? Ja nic nie kumam co tu się odpierdala. Od wczoraj nic nie kumam.

Wiadomość dodana po 04 min 35 s:
A tak w ogóle jak często mówiłem- jak dla mnie dobrze jest jak Voxland istnieje. I tyle mi starczy. Nie musimy być na szczycie rankingu aktywności, możemy być na samym dole, ale póki istniejemy- jak dla mnie jest OK.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

#3 2020.07.20 23:48:28

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: W Grocie Królowej Skunksów

Za 15 minut mija czas... a my my nawet nie wiemy jaki miał to być krok.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
konkurs3x100psc - sadlok - chmba - mankrawtoweswiry - probujerzeczy