Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.08.15 00:48:32

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Exposé Joahima von Ribertropa

Szanowni Państwo!

Jak ogłosiła w dniu wczorajszym Jej Królewska Mość Justyna I zostałem przez naród obrany zostałem Kanclerzem. Po namyśle postanowiłem więc stworzyć to Exposé.

Na moment jego pisania skład mojego rządu nie jest jeszcze pewny. Na razie konstruuję go w myślach, potem przejdę do rozmów z tymi, których bym w tym rządzie widział. Wiem oczywiście z jakich ministerstw mój rząd będzie się składać- tu nie wiem czy być bardziej wściekły czy wdzięczny Helmutowi (bo po namyśle jego ustawa nie jest głupia, choć osobiście nieco bym ją zmienił).

A teraz do sedna. Co do zasady Exposé przedstawia cele rządu- mi ciężko je podać, zwłaszcza przez jego rolę w naszym państwie. Obecnie Rząd Królewski posiada wyłącznie funkcję doradczą- chciałbym, by za mojej kadencji otrzymał jakieś uprawnienia. Nie będą one oczywiście wielkie. Poza tym innych celi aktualnie brak. Być może jakieś swoje cele przedstawią wkrótce ministrowie- nie wiem. A tymczasem dziękuję i zapraszam do zadawania pytań.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
justdoit - craftowo - tomekteam - niemcy - damarpanel