Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.08.28 13:37:58

Helmut von Hurrdur
Użytkownik
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 174
AndroidChrome 84.0.4147.125

Czwarta fala reform (?)

Jak powszechnie wiadomo, a kto nie wiedział, to i tak teraz już został uświadomiony, swoje dotychczasowe reformy przeprowadzałem falami. Od pierwszej fali, zaczętej jeszcze w czasach ZP, przez drugą, w pierwszych tygodniach niepodległego Voxlandu, po trzecią w epoce obecnej, w epoce nowej władzy. Głównym narzędziem do przeprowadzenia reform było Zgromadzenie Narodowe, i myślę, że tak powinno pozostać. Oto, jakie zmiany miałbym uczynić w czwartej fali reform:

- zmiany w systemie przeprowadzania etapów przyjmowania ustaw, jako, że ten obecny potrafi powodować... Kuriozalne sytuacje,

- rozprawienie się raz na zawsze z kwestią Rządu Królewskiego, jako, że dotąd nie sformowano jeszcze ani jednego, tj. najprawdopodobniej pozbycie się go, jako zbędnej instytucji, mimo, że długo byłem temu przeciwny,

- podjęcie ograniczonych działań w kwestii stworzenia gospodarki, choć tutaj niestety niewiele zależy ode mnie.


Nie jest może tego najwięcej, jednak im mniej kwestii, tym bardziej można się skupić na każdej z nich. Niemniej piszę to, ponieważ jestem otwarty na dyskusje i propozycje, ponieważ chcę zadać wam, współobywatelom pytanie: czy chcecie czwartej fali reform, czy jednak pora już odpuścić? Jeśli chcecie kolejnych zmian, zacznę starać się czynić je natychmiast, jeśli nie, uszanuję to i wycofam się. Wola obywateli.


Helmut von Hurrdur, 1. Szogun Marsylii
Konsul Ostatecznej Socjalkapitalistycznej Krucjaty

Offline

#2 2020.08.28 16:45:25

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: Czwarta fala reform (?)

Helmut von Hurrdur napisał/a:

- zmiany w systemie przeprowadzania etapów przyjmowania ustaw, jako, że ten obecny potrafi powodować... Kuriozalne sytuacje,

A o jakich zmianach mowa?

- rozprawienie się raz na zawsze z kwestią Rządu Królewskiego, jako, że dotąd nie sformowano jeszcze ani jednego, tj. najprawdopodobniej pozbycie się go, jako zbędnej instytucji, mimo, że długo byłem temu przeciwny,

Popieram. Rząd który ma tylko funkcję doradczą nie ma sensu istnienia.

- podjęcie ograniczonych działań w kwestii stworzenia gospodarki, choć tutaj niestety niewiele zależy ode mnie.

A od kogo?

Ogólnie zmiany popieram i choć mam pewne pytania (zadane powyżej) to będę popierać te projekty.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

#3 2020.08.28 18:27:38

Helmut von Hurrdur
Użytkownik
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 174
AndroidChrome 84.0.4147.125

Odp: Czwarta fala reform (?)

Po kolei:

1. Zwiększenie czasu "przepadania" ustawy w głosowaniu z 3 do przynajmniej 7 dni.

2. Z tego co pamiętam to pytający o to posiada pliki banku, na których ja się kompletnie nie znam.


Helmut von Hurrdur, 1. Szogun Marsylii
Konsul Ostatecznej Socjalkapitalistycznej Krucjaty

Offline

#4 2020.08.28 19:59:03

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: Czwarta fala reform (?)

Helmut von Hurrdur napisał/a:

1. Zwiększenie czasu "przepadania" ustawy w głosowaniu z 3 do przynajmniej 7 dni.

O, dobry pomysł. Choć ja bym jeszcze oddzielił debatę od głosowania...

2. Z tego co pamiętam to pytający o to posiada pliki banku, na których ja się kompletnie nie znam.

Mam pliki. Inna sprawa to poziam ich rozumienia...


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

#5 2020.09.07 12:32:21

Helmut von Hurrdur
Użytkownik
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 174
AndroidChrome 85.0.4183.81

Odp: Czwarta fala reform (?)

Nie powiem, liczyłem na... Większy odzew ze strony obywateli. Ale cóż poradzić...


Helmut von Hurrdur, 1. Szogun Marsylii
Konsul Ostatecznej Socjalkapitalistycznej Krucjaty

Offline

#6 2020.09.07 23:17:03

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: Czwarta fala reform (?)

Witamy w Voxlandzie [sred])


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
supersdtv - iecompat - eaglerpg - goodgame - rivalslife-rpg