Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.09.29 00:08:08

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
AndroidChrome 48.0.2564.95

Historia Internetowa Voxlandu

Rozdział 1- Voxland powstaje i Voxlandu dni pierwsze
Historia Voxlandu zaczyna się dnia 30 lipca 2019, jednak przygotowania trwały około pół miesiąca dłużej. Około 15 lipca bowiem, widząc pewien post w Królestwie Jugosławii (dziś Królestwo Serbii), zaproponowałem Filipowi von Sarmowi połączenie Demokratycznej Republiki Rzymu i Księstwa Baradu w jeden twór państwowy, roboczo nazwany Demokratycznym Księstwem Rzymu i Baradu. Chęć zjednoczenia została potwierdzona kilka dni później w Rzymie, gdzie Filip zasugerował nazwę Voxland. Ja się zgodziłem i rozpoczęły się pierwsze przygotowania. Filip ogłosił że zrobi forum, a ja przygotowałem traktat o zjednoczeniu. W planach było, by Rzym i Barad dalej miały osobne fora- teraz będące forami prowincji. Forum pod adresem voxland.forumoteka.pl miało zaś być przeznaczone dla debat ogólnopaństwowych i do funkcjonowania organów władzy centralnej- Prezydenta, Rady Ministrów, Sejmu i Sądu. I tak oto wreszcie 30 lipca 2019 roku w internecie zaistniała Republika Voxlandu- nowa mikronacja. Prezydentem został Filip von Sarm (w Voxlandzie wówczas pod personaliami Filip Voxowski), a ja zostałem premierem oraz MSW. Już wkrótce popadłem w konflikt z Filipem- ten pozbawił mnie uprawnień administratora na forum Rzymu, na co ja się nie godziłem. Został mi więc wytoczony proces, w którym sędzią był Etokles z Synopy. 12 sierpnia 2019 wydał on wyrok w sprawie K 1/2019 Republika Voxlandu vs. Joahim von Ribertrop. Ciężko mibprzypomnieć sobie dokładną treść wyroku, co jak co nakazano zwrot uprawnień (nastąpił). W wyroku pojawiły się również zdania sugerujące jakoby Voxland nie istniał z braku dwustronnie podpisanej umowy. Dlatego też jeszcze tego samego dnia wydałem ,,akt wierności" w którym jako Cesarz Rzymu (którym dalej jestem) przysięgałem wierność władzom Voxlandu.
Tym samym Voxland ostatecznie powstał.


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ciemnastrafa - surmenia - iecompat - narutoclassic - sapdgtavmta