Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.05.22 14:54:45

Joahim von Ribertrop
Król-Senior
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 383
WindowsFirefox 75.0

Przemówienie Króla w sprawie roszczeń Barcji

Szanowni państwo!

W dniu dzisiejszym doszło do pewnych wydarzeń, którymi władze Królestwa Voxlandu muszą się zająć.

Po pierwsze. Dziś podpisano traktat między Królestwem Voxlandu a Dominium Pruskim. Oczywiście, w odpowiednim czasie zajmie się nim Zgromadzenie. Z tego miejsca serdecznie dziękuję za współpracę panu Junusowi vor Batumowi, który zajął się negocjowaniem traktatu w imieniu Prusów. Traktat ten ustala zależność Dominium Pruskiego od Królestwa Voxlandu. Wszystko jest w nim opisane.

Po drugie. W dniu dzisiejszym Barcja podjęła próbę swej odbudowy. Jednak zaczynanie od zbanowania osoby kontrolującej sporą część terytorium państwa? To ruch głupszy niż odpowiedź Aleksandra Novaka na wojnę. Voxland liczy na wyjaśnienia w tej sprawie.

Po trzecie. Dziś, z motywacji Barcji, rozpoczęła się próba rewolucji w Dominium Pruskim. Odpowiedź Voxlandu w tej kwestii jest następująca: każda ręka podniesiona na Voxland lub jego sojuszników, w tym domina, zostanie odrąbana.

Po czwarte. Barcja poszukuje swej lokacji. Informujemy, iż interesuje to również Voxland z bardzo prostej przyczyny- Barcja dalej uważa Prusy i Barcję Właściwą za swoją część, oczywiście błędnie. Zapewne więc lokacja Barcji oznaczać będzie lokację Dominium Pruskiego.

(-)Joahim von Ribertrop
Król Voxlandu


Król- Senior Voxlandu, II Kanclerz Voxlandu, Szogun Sambany, Ojciec Założyciel Królestwa Voxlandu, Formalny Właściciel Forum
NTKA! Niech Trwa Krucjata Antykerbalowa!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
verczi - minecraft - klasavi-spwole - mta-playyourstory - theunicorns