Królestwo Voxlandu

Wiwat Królowa Justyna I!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020.05.29 12:51:15

Helmut von Hurrdur
Użytkownik
Dołączył: 2020.05.04
Liczba postów: 174
AndroidChrome 81.0.4044.138

Kurier Voxlandzki nr 2

20200529_122017_0000.png

Nr 2

WRESZCIE POKÓJ!

1590746942447.jpg

W dniu wczorajszym Królestwo Voxlandu i Secesyjna Republika Westland zawarły między sobą traktat pokojowy. Przedstawiciele obu stron podpisali go w Voxie, stolicy Voxlandu. Wyrażono ponadto wolę ponownego połączenia obu państw. Powołano do tego celu Komisję ds. Zjednoczenia, która natychmiast rozpoczęła obrady.

Wczoraj podpisaliśmy pokój z Królestwem Voxlandu. Nie spodziewałem się takiego obrotu sytuacji, lecz mimo to podpisałem ten pokój. Też nie rozumiem tego, że jeszcze tydzień temu Królestwo Voxlandu groziło że przeprowadzi inwazję, a teraz proponuje zjednoczenie naszych państw. Widzę jednak że SRW może na zjednoczeniu skorzystać.

Aleksander Novak

UPADEK PRAWICOWEGO MOCARSTWA

1590748387790.jpg

Stało się to niespodziewanie, 26 dnia bieżącego miesiąca. Wtedy to o godzinie 22:43 I Elektor Państwa Suderlandzkiego w nadzwyczajnej przemowie ogłosił rozwiązanie Suderlandu. Wywołało to w mikroświecie skrajne reakcje. Skłoniło też do zastanowienia, w którą stronę tak naprawdę idą mikronacje, wprowadzając wielu mikronautów w melancholijny nastrój posępnym wynikiem tych rozmyślań. Mieszkańcy upadłego państwa poznikali bądź rozproszyli się po mikroświecie. Doszło też jednak do tragicznego incydentu, kiedy to Piotr Harnakiewicz, dyrektor suderlandzkiej firmy Novitel, zastrzelił się w proteście przeciwko tym wydarzeniom.

Jako, że to pożegnanie z Suderlandem - jako Królestwem Południolandii, Republiką Suderlandu i Państwem Suderlandzkim, jego wszystkimi tożsamościami, chciałbym powiedzieć do każdego z kim rywalizowaliśmy - wybaczamy, jak i prosimy o wybaczenie. Do sojuszników, do przyjaciół kieruję jedno - przepraszamy. Przepraszamy za to, że my, jako państwo, musimy zerwać traktaty, jak i zaprzepaścić wszystkie nadzieje, które wiązaliście z nami.

Karl von Schwarzengrau

OBRADY KOMISJI TRWAJĄ

Niedawno rozpoczęły się obrady Komisji ds. Zjednoczenia. Trwają one na całego, stworzono już koncepcję republikańskiego ustroju nowego państwa voxlandzko-westlandzkiego. Zewsząd słychać zapewnienia, że tym razem nie skończy się to tak, jak z ZP.


Helmut von Hurrdur, 1. Szogun Marsylii
Konsul Ostatecznej Socjalkapitalistycznej Krucjaty

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-playyourstory - klasavi-spwole - theunicorns - gamehelpor - minecraft